PL - EN - DE

Nagrody i wyróżnienia

» O FIRMIE » Nagrody i wyróżnienia

Firma Hermes co roku przechodzi certyfikację pod kątem zgodności z wymaganiami standardu BRC. Audyt przeprowadzany jest przez jednostkę zewnętrzną TUV NORD. Ponadto, jako partner biznesowy dla sieci handlowych podlegamy audytom klientowskim.

Uzyskujemy wyniki na najwyższym poziomie, a firma wyróżniana jest między innymi za niski poziom reklamacji oraz inwestycje w infrastrukturę.


Godło najwyższa jakość

Od roku 2013 jesteśmy nagradzani tytułem Laureata oraz Srebrnym Godłem Najwyższa Jakość Quality International w Ogólnopolskim Programie Najwyższa Jakość Quality International, który odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Polskiego Forum ISO 9000 w kategoriach:

  • QI ORDER - zarządzanie najwyższej jakości,
  • QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości: woda źródlana Amita gazowana i niegazowana

Za rok 2015 otrzymaliśmy tytuł Laureata oraz Złote Godło w kategorii:

  • QI Produkt – za najwyższą jakość produktu: Naturalna woda mineralna HERMES gazowana i niegazowana

Fabryka Roku

Ogromnym sukcesem jest zdobycie przez nas nagrody ,,Fabryka Roku” w kategorii FMCG.


Diamenty miesięcznika Forbes

Diamenty Forbesa to ranking najbardziej dynamicznych polskich firm.

W 2014 oraz 2015 roku otrzymaliśmy wyróżnienie miesięcznika Forbes – DIAMENTY FORBESA


Gazele biznesu

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Od 2003 roku jesteśmy nagradzani. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Nasz ranking publikujemy w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego wydania "Pulsu Biznesu". Oprócz tego na specjalnej stronie gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na naszych rankingowych listach, począwszy od roku 2000.

Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od grudnia do marca „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczamy laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.


Najlepszy produkt 2014


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X