PL - EN - DE

Łańcuch dostaw

» DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH » Łańcuch dostaw

Wysoka realizacja zamówień wymaga współpracy z najlepszymi podmiotami transportowymi na rynku krajowym. Aby zapewnić swoim odbiorcom terminowe dostawy w odpowiedniej jakości firma Hermes współpracuje z liderami branży transportowej takimi jak RABEN, HELLMANN, OMIDA, PEKAES czy ROHLIG SUUS. Gwarancja realizacji dostaw wymaga zaufanych i partnerskich relacji z podwykonawcami z sektora transportowego.

Większość zamówień dystrybuowana jest bezpośrednio z Włoszakowic gdzie znajduje się główny magazyn wyrobów gotowych. Profesjonalne podejście wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiednia organizacja umożliwia sprawne załadunki aut transportujących towary do magazynów regionalnych odbiorców zlokalizowanych na terenie całego kraju. Wypracowane wieloletnie standardy oraz działania gwarantują odpowiednią przepustowość i wykorzystanie dostępnych ramp załadunkowych a także rotację towarów na magazynie wyrobów gotowych.

Dodatkowo w okresie letnim cechującym się wzmożonym zapotrzebowaniem na wytwarzane produkty przedsiębiorstwo potrafi sprostać każdemu wyzwaniu i zaopatrywać najbardziej wymagających odbiorców.

Dystrybucja towarów do klientów wyróżnia się także wysoką reakcją na bieżące potrzeby odbiorców przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności dostaw. Stosowanie działań opartych na strategii Lean Management pozwala firmie Hermes na dostawę towaru już w ciągu kilkunastu godzin od wywołania zamówień przez swoich klientów przy zachowaniu wszystkich wymaganych standardów logistycznych jak i jakościowych. Jest to niewątpliwym atutem wyróżniających firmę Hermes na tle konkurencji.

Wszystkie powyższe działania stawiają firmę Hermes jako lidera w branży napojowej gwarantując niezawodność oraz pełny profesjonalizm w pełnym zakresie współpracy ze swoimi odbiorcami.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X