PL - EN - DE

Ochrona środowiska

» O FIRMIE » Ochrona środowiska

Jako firma Hermes dokonujemy wszelkich rozwiązań, aby chronić środowisko, które zawsze mamy na względzie podczas licznych inwestycji czy modernizacji przedsiębiorstwa.

Z tą myślą Spółka Hermes wprowadziła system czyszczenia maszyn CIP (Cleaning-in-Place). To zamknięty system, w którym stosowany jest recyrkulowany roztwór oczyszczający.

Dodatkowo zainstalowaliśmy urządzenia do kompensacji mocy biernej w celu mniejszego zużycia prądu. Nastąpiła również wymiana spalinowych wózków widłowych na elektryczne. Dzięki ich wymianie przyczyniamy się do powstrzymania procesu ocieplenia klimatu.

Wykorzystywane nowoczesne technologie produkcji pozwalają nam na zredukowanie wykorzystywanych tworzyw sztucznych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości opakowań.

To oczywiście tylko niektóre z wdrożonych innowacji z myślą o gospodarce naturalnej. Pozostajemy w ciągłej współpracy z firmami zewnętrznymi specjalizującymi się w zakresie ochrony środowiska przyrodniczego.

Dbamy o ekologię, bo zobowiązuje nas do tego wyjątkowe miejsce Przemęcki Park Krajobrazowy objęty obszarem Natura 2000, w którym działamy i skąd pozyskujemy wodę. Kierujemy się również troską o przyszłość następnych pokoleń.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X